Zkuste letos pojmout svou oslavu originálně

Jestliže přemýšlíte nad tím, jak letos udělat narozeninovou oslavu svých přátel anebo partnerů naprosto originální a nezapomenutelnou, zvažte, zda by nestálo za to ji obohatit o nevšední zážitky.

staré písmo

Až příliš často se totiž na různých narozeninových akcích opakuje starý známý scénář. Prostě všichni přijdou, pustí se hudba a začne se konzumovat přichystané občerstvení. Tedy přesněji řečeno hora občerstvení: dorty, chlebíčky, zákusky, limonády, alkohol, různé tyčinky a chipsy a tak dále. A to trvá od začátku akce až do konce, takže na konci už všichni neví, o čem by se bavili a cítí se být přejedení tak, že minimálně týden nic dalšího nepozřou. A nejhorší na tom všem je, že podobný scénář se kopíruje na všech oslavách, snad jen s malou obměnou jídelníčku.

dvě puzzle

Takže pokud chcete vymyslet něco originálního, na co všichni budou ještě dlouho vzpomínat, tak zapomeňte na jídlo. V této oblasti už na nic nového nepřijdete, navíc vyděsíte všechny, kdo se snaží držet dietu anebo žít zdravě. Zkuste to raději přes zážitky, a to tak nevšední, že na ně jen málokdo zapomene.

rubikova kostka

Pokud tedy neplánujete pozvat polovinu města, ale jen pár přátel či rodinných příslušníků, zkuste si společně zahrát únikovou hru. Všechno podstatné se podrobně dozvíte zde https://www.enigmaescape.cz/, nicméně to důležité je hlavně to, že vás to jistě bude pořádně bavit. Jedná se o obdobu počítačových únikových her, kdy musíte vyřešit sérii hádanek a logických úkolů, abyste mohli uniknout z nějaké tajemné místnosti. Třeba tam budete pátrat po tajemství dvojitého agenta anebo se přenesete až kamsi do alchymistické laboratoře ve středověku. Možností je mnoho. Každopádně jisté je to, že při tom zažijete spoustu napětí, dobrodružství a zábavy, na které jen tak nezapomenete.