Získejte snové tělo do plavek


Patříte i vy mezi věčně nespokojené se svou postavou? Chtěli byste s tím konečně něco udělat a změnit své tělo jednou provždy? V tom případě je výborným a efektivním řešením cyklická ketogenní dieta, díky které můžete snadno dosáhnout svých výsledků, a to bez zbytečného hladovění, přespřílišného pohybu a nekonečného vyvařování. Je to zkrátka jednoduchý způsob, jak bezbolestně dosáhnout svého cíle, a o co víc, setrvat v něm.

ořechy, malina a zelenina.jpg

Zapomeňte na každodenní vyvařování

Snad největší výhodou tohoto stravovacího směru je to, že nebudete muset prakticky vůbec vařit. Zapomeňte na nekonečné promýšlení toho, co si dáte dnes na svačinu, zítra na oběd a večer na večeři. Můžete si jednoduše objednat pytlíčky se směsmi, které během pár minut jednoduše připravíte a otočíte v chutné a plnohodnotné jídlo, které vám dodá všechno, co potřebujete. Ušetří vám to opravdu spoustu času, což výborně kompenzuje i vyšší cenu. Zaplatíte víc, ale přitom ušetříte to nejcennější – svůj volný čas.

zápisník, rajče a metr.jpg

Bez jojo efektu

Možná jste už zkusili nějaké rádoby „zázračné“ diety, a jediné, co měli společně, tak rychlé výsledky a následný jojo efekt. To rozhodně není nic, o co byste měli stát, právě naopak. Ketogenní dieta má velkou výhodu v tom, že jojo efekt zde nehrozí. Funguje to totiž tak, že vaše tělo se dostane do takzvané ketózy, což je stav, kdy vaše tělo nemá dostatek sacharidů na čerpání energie, a proto musí sáhnout do tukových zásob. Tento stav je zcela bezpečný a fyziologicky naprosto v pořádku, nemusíte mít tedy strach z nějakých vedlejších účinků, ba naopak. Pocítíte spoustu pozitivních změn, od zmenšení chutě na jídlo až po mnohem lepší náladu a častější euforičtější stavy.

Rychlé hubnutí bez jojo efektu

Vhodné pro všechny muže i ženy

Časově nenáročné

Bez nutnosti vyvíjet pohybovou aktivitu

Bez zbytečného trápení a hladovění