Mumio – černý dar z přírody

Lidi budou mít vždy důvod k tomu, proč dají přednost přírodní kosmetice a výrobkům, které neprošly chemickým procesem, než těm z lékárny nebo z drogerie. Vidí v nich totiž smysl, že vše, co nám je schopna příroda dát k využití, to nám bude stačit k tomu, abychom to využili ke kráse a v nemalé míře i ke zdraví.
khao dang

Odkud se vzalo Mumio?

Jeho původ sahá do Asijských hor, proto se mu taktéž říká „slzy hor“. Má jedinečnou černou barvu a doteď se přesně neví, jakým způsobem byl tento zázrak nazývaný „všelék“, objeven a využitý pro lékařské a kosmetické účely.

Pomoc u něho najdete jak v kráse, tak ve zdraví

1.     Tento čistě přírodní produkt, slibuje omlazení a regeneraci pleti a pokožky. Obsahuje totiž řadu aminokyselin a minerálních látek. Můžete ho využít na řadu vašich potíží.
2.     Pomáhá hydratovat pleť a dokonce bojovat s jejími nedostatky, včetně tolik problematického akné.
3.     Je fantasticky na hojení ran, které mají za následek esteticky nevzhledné jizvy. Díky jeho častému použité jich dokáže rychle změkčit a pokožku v místě jizvy nechat zblednout.
4.     Velmi dobrým pomocníkem se vám stane v případě, že trpíte na ekzémy. Je tedy vhodný i na potíže, které jsou zdravotního zaměření.
5.     Uspět s ním můžete i v případě urologických potíží nebo problémy s klouby.
černé tablety

Krém i jako doplněk stravy

Tento přírodní produkt můžete používat na vaši pleť a pokožku zvenčí nebo využít i jako doplněk stravy formou vnitřního použití.
•        Krém je zpravidla využívaný na ošetření viditelných a tedy povrchových nedostatkůnebo i k docílení celkové hydrataci buněk vaší pokožky. Můžete ním mazat dokonce i pokožku malého miminka.
•        Tablety neboli kapse, se naopak využívají k regeneraci vnitřních orgánů a kostí. Jsou vhodné ke konzumaci každý den a je prokázáno, že přináší i brzké účinky.
Vyberte si alternativu, která se k vám bude hodit nejvíce a zkuste ochutnat nebo vyzkoušet tuto pryskyřici i na vašem těle. Nejen Asiaté na něho nedají dopustit, i spousta lidí u nás už dávno ví, jakým pomocníkem krásy je tento černý dar z přírody.