Pročistěte svoje tělo a vyzkoušejte detoxikační kúru

Naše tělo neustále zaplavují různé toxiny, těžké kovy a další nežádoucí látky. Proto není na škodu jednou za čas provést účinný detox, při kterém se naše tělo pročistí a vyplaví škodlivé látky. Vedlejším efektem také může být úbytek kilogramů.
láhve se smoothies
JAK SE DETOXIKOVAT
Základem k úspěšné detoxikaci organismu je důkladné pročištění jater, ve kterých se usazují toxiny a volné radikály. Existuje tak dlouhá řada různých detoxikačních kúr, a to od těch jednodenních, až po několikadenní. Je to jen na vás, jakou zvolíte, pro začátek vyzkoušejte třeba tu jednodenní, ať víte, co vás čeká. Takový jednodenní detox také dotáže hotové zázraky.
A co taková jednodenní detoxikační kúra zahrnuje? Nebojte se hladovění, žádná hladovka vás nečeká. Váš detoxikační program začne hned ráno tím, že vypijete sklenici vody s vymačkaným citronem. Tím nastartujete lepší trávení. Následně si během dne můžete dopřát různé smoothie, nejlépe zelené, které jsou nejzdravější. Povolené je také například jablko nebo bílý jogurt a k hlavnímu jídlu si s klidem můžete dát nějakou tu rybku a k ní zeleninu, třeba dušenou. Po takovém to dni se budete cítit lehčí a více svěží než předtím.
organické potraviny
Potraviny, které jsou vhodné k detoxikaci:
·        zelený čaj, voda
·        zázvor
·        zelí
·        listová zelenina, brokolice
·        červená řepa
·        artyčoky
·        pšenice
·        grep
 
Co si při detoxu budete muset odpustit:
·        sladkosti
·        kofeinové nápoje
·        alkohol
·        tučné jídlo
 
Dopřejte vašemu tělu pravidelný detox a sami brzy začnete pozorovat jeho pozitivní účinky na váš organismus. Zbavte efektivně vaše tělo škodlivin, nastartujte metabolismus a spalování, zlepšete si stav pleti, vlasů a nehtů. To vše, a ještě spoustu dalšího získáte pravidelným absolvováním detoxikačních kúr. A to už rozhodně stojí za to, nějaký ten detox vyzkoušet.