Věci, které do bytu dospělé ženy prostě už nepatří

Určitě víte, že je několik kusů nábytku a věcí nebo doplňků ve vašem bytě, za které se tak trochu stydíte, ale občas je člověk potřeboval. Pokud už ale máte stálou práci a poohlížíte se po vážném vztahu, měla byste vědět, že je několik věcí, které už rozhodně potřebovat nebudete – nebo byste alespoň neměla. Člověk se neustále rozvíjí dále, a váš byt nemůže vypadat tak, jak vypadal, když jste si ho ve dvaceti pořídila.
–          Funkčnost i estetika
Byt dospělé ženy musí mít nějakou hodnotu. Samo sebou musí být zřejmé, že jde o váš domov, což značí, že musí nést funkčnost, ale také i líbivou stránku. A samozřejmě jistý komfort, zvlášť pokud žijete sama. Můžete si to přece dovolit.
křeslo na silnici

Co všechno byste ze svého bytu měla vyhodit?

1.       Nekvalitní postel – máte válendu, na které spíte už dvacet let, případně ještě hůř, nějaký gauč, který každá večer rozkládáte a spíte na něm, zatímco ve dne na něm sedí kamarádi, když za vámi přijdou? Pryč s tím. Pořiďte si kvalitní postel, a ještě kvalitnější matraci. Nebudete toho litovat a vaše tělo vám poděkuje.
2.       Různé cetky z blešáku – několik různých druhů nábytku, které jste podědila po lidech, kteří už ho nepotřebovali? Ihned vyhodit. V tomto bytě nejspíš zůstanete nějakou dobu a je načase se usadit. Proto byste měla myslet na to, aby váš domov vpadal hezky a útulně. Kusový nábytek, který je každý pes, jiná ves, není nic pro dospělou ženu.
3.       Plakáty – to nechte puberťačkám. Pořiďte si obrazy na plátně nebo ty zarámované. Vypadá to esteticky a moderně. Vašemu domovu to dodá na efektivitě.
žena na gauči
4.       Nádobí z plastu – copak jste v kempu? Ihned to vyhoďte a kupte si servis, nejlépe z porcelánu.
5.       Umělé rostliny – zasaďte si do bytu živé, a třeba i užitečné – začněte bylinkami ve vodě, ty zvládne vypěstovat úplně každý. Navíc se vám budou hodit nejenom v kuchyni.