Seriály, které rozumí ženám!

Ženy se často cítí nepochopené a někdy dokonce jako z jiné planety. Přitom to není žádná životní hádanka porozumět tomu, co žena prožívá a jak s ní občas lomcují nálady. Ovšem kdo ženám nejvíce rozumí a cítí s nimi jsou samotné ženy. A někdy je dobré se pohodlně usadit a podívat se na nějaké příběhy, které píše sám život v seriálech pro ženy.
focení kamarádky

Jaké seriály ženy milují a proč se na ně dívají pořád dokola? Důvod je prostý, mluví ženám doslova z duše!


1.     Sex ve městě – seriál, který svůj počátek popularity a trochu i kontroverze zažil v roce 1998. Zpočátku nevhodný seriál pro mladé ženy rozvířil zájem a samotné prožívání všech ženských prožitků k naprostém vrcholu popularity a oblíbenosti. Mluví o všem, co ženy běžně ve vztazích a sexu potkává a o čem se mnohdy nemluví. A není žena, která by ho neznala a neměla zhlédnutý.


2.     Džungle rtěnek – seriál od autorky samotného Sexu ve městě. Seriál se začal vysílat v roce 2008. Děj probíhá z vlivného prostředí tří kamarádek. Svým způsobem nepřímo navazuje na už zmiňovaný kultovní seriál Sex ve městě, protože se také zaměřuje na silné a nezávislé ženy, které se v životě dovedou poprat se vším, co jim přijde do cesty.


3.     Dvě socky – vtipný seriál, který vás vtáhne do světa nejen životních příběhů, ale i různých typů žen z odlišných společenských vrstev. Svět chudé ženy a dříve bohaté paničky vás vtáhne do děje a s jejich cílem v životě jim budete fandit díl od dílu čím dál více. A dokonale se pobavíte!


4.     Zoufalé manželky – o ženách je známé, že když jsou zoufalé, mají sklony dělat zoufalé věci a rozhodnutí. Tak nějak napínavý děj plný zvratů a napětí při konci každého dílu vám přinesou manželky z předměstí, které vedou na oko spořádaný život, ovšem ve skutečnosti se zabývají normálními a závažnými problémy, o jakých se v jejich světě nahlas nemluví.
 

tři kamarádky
Pokud ani vám neušel alespoň jeden z těchto seriálů, věřte, že to má nějaký důvod. Vtip, napětí a známka ženského vnímání a chápaní se najde v každém z nich a jako ženy, vás svět hlavních hrdinek bude rozhodně zajímat. A třeba zjistíte, že nejste samy, kterých ženské problémy dostihnou.