Útulné bydlení pro vás

Máte skutečně pěkný pozemek, na kterém byste co nejrychleji chtěli trávit veškerý volný čas, proto se vám z toho důvodu nechce začínat stavbu, která by se mohla hodně protáhnout? Vyzkoušejte některý z našich mobilních domů https://www.lavarohouse.cz/, jistě najdete cenově dostupnou nabídku, která bude vyhovovat vašim potřebám a požadavkům. Jistě oceníte naši širokou nabídku naskladněných mobilheimů, které můžete mít instalované během několika málo dní a pak si už můžete užívat příjemné pohody na krásném pozemku s pohodlným zázemím.

chata

Prostor pro fantazii

Pokud vám přesně nevyhovuje některý z našich stávajících návrhů, rádi vám vyjdeme vstříc. Dle vašich požadavků můžeme dohromady vytvořit ideální prostory, které vám budou ve všem stoprocentně vyhovovat a budou použity materiály dle vašich přání a představ. Jsme rádi, když našim zákazníkům můžeme ve všem vyjít vstříc. Neváhejte a kontaktujte nás, abychom vám mohli zodpovědět veškeré vaše dotazy, a vy jste se tak mohli přidat k řadě našich spokojených zákazníků, kteří využívají naše kvalitní a profesionální služby.

domeček

Skvělý servis

My se o vaše trvalé bydlení či jen to sezónní postaráme od začátku až po finální instalaci a vybavení odpovídajícím nábytkem. Stačí si vybrat z naší stávající nabídky, případně se podílet na vlastním návrhu, který je přesně dle vaší fantazie. O vše se postaráme my, také vám hotový mobilheim dovezeme přesně na místo, kam ho chcete umístit. Vám tak stačí být trpěliví a počkat na doručení, pak si můžete užívat naprostého komfortu, který vám takovýto typ bydlení zajisté poskytuje. Jistě oceníte také možnost v domě celoročně bydlet, což poskytuje kvalitní zateplení a použité materiály.