Ubytuje se v samotném srdci Lednicko-valtického areálu

Jižní Morava je pro turisty velmi oblíbená a atraktivní oblast. Tisíce lidí každoročně tuto část naší republiky navštíví za účel rekreace či prázdnin. A není se čemu divit, tato oblast nabízí opravdu hodně ? vyžití.

ranní snídaně

Zdejší Lednicko-valtický areál se pyšní jedním z nejkrásnějších zámků České republiky a je oblíbenou turistickou destinací nejen pro návštěvníky z tuzemska. Samotný areál je zapsán na listu světového a kulturního dědictví UNESCO. Za zmínku rozhodně stojí také nádherná krajina, která přímo vybízí k cyklistickému výletu či celodenní procházce. Nehornatá krajina je vhodná, jak pro cyklisty začátečníky, tak pro děti.

Možností ubytování je v této části naší republiky nepřeberné množství, proto je velmi často vyhledávaným výrazem na internetu Lednice hotely Lednice Galant. Pokud ovšem hledáte místo, kde si opravdu dobře odpočinete nebo ochutnáte výborné pokrmy, které pro vás budou přímo gastronomickým zážitkem, pak navštivte Hotel Galant.

přírodní cesta

Hotel nabízí stylové pokoje, které jsou navíc perfektně vybaveny. Pro váš dokonalý odpočinek každý pokoj disponuje prostornou postelí a televizorem. Hotel má v nabídce rovně pokoje pro rodiny, jež jsou dostatečně prostorné. Hotel je tedy vhodný také pro rodinnou dovolenou. Součástí ubytování je rovněž spa, kde můžete se svou drahou polovičkou nerušeně relaxovat.

Kromě wellness centra se hotel pyšní také vyhlášenou pizzerií, kde si na své přijdou milovníci italské kuchyně. Dále se můžete skvěle najíst v zahradní restauraci, která je také součástí hotelu. Ve vlahých letních večerech je to skvělé místo, kde strávit příjemný romantický večer a zároveň se výborně najíst. Nabídka pokrmu je tedy velmi široká a vybere si jistě každý.

Prožijte nezapomenutelný a jedinečný zážitek v hotelu Galant, kde nejenže skvěle zrelaxuje své tělo, ale odpočine si také vaše mysl. Rezervujte si svůj pobyt ještě dnes!