V čem bydlet?

Pokud zrovna řešíte bydlení a chcete mít svůj vlastní dům, je potřeba si položit otázku jaký dlm by to měl být. Soud máte dostatečně velký pozemek, mohla by pro vás být dobrá volba domu typu bungalov l. Je to přízemní dům ve tvaru písmene L a najdete v něm ložnice i terasu. Většina bungalovů má valbovou střechu, která je finančně náročnější, ale bungalov vám oproti patrovému domu nabídne komfortnější bydlení. Nemusíte totiž chodit do schodů, a na to si všichni velice rychle zvyknete.

stavba domu

Základem pro výstavbu prostorného bungalovu je dostatečně velký pozemek. Zákon nám ukládá povinnost dodržet odstup staveb od hranice pozemku, takže si nemůžete dům postavit hned vedle sousedova plotu. Proto je pro bungalov nejlepší mít širší pozemek, kam si bez problémů bungalov můžete umístit. Můžete si zvolit výstavbu domu na klíč, což je velmi oblíbená varianta. U dodavatele si vyberete typový projekt a pak už jen čekáte na to až vám stavu dokončí.

Bojíte se že si vyberete špatně?
Žijeme v době internetu, takže stačí pár kliknutí a najdete všechno co hledáte. Díky tomu snadno najdete informace o dané firmě. Neriskujte a nevkládejte důvěru a peníze do první firmy kterou najdete, ale vybírejte si pečlivě.

peníze eura

Domy na klíč jsou připravené k nastěhování, a obsahují i moderní technologie. Běžnou součástí dnešních novostaveb bývají tepelná čerpadla i solární panely, díky čemuž jsou náklady za vytápění a elektřinu zase o něco nižší. Většina firem ale nedodává kuchyňské linky, protože je to velice individuální záležitost. Proto je zbytečné aby ji firma namontovala a vy si sháněli jinou, protože ta dodaná vám nevyhovuje. Kompletní dům můžete mít připravený již za několik týdnů. Výstavba dřevostavby je velice rychlá, a u zděného domu si počkáte o něco déle. I tak si ale budete moct užívat nový život v novostavbě.

public08.cz