Provádějte pravidelnou kontrolu

Jistě dobře víte, že péče o bazén nekončí tím, že do něj prostě vlijete chlor. O bazénové zařízení je potřeba správně pečovat, aby Vám mohlo dobře sloužit. Je důležité především věnovat velkou péči bazénové vodě, která musí být neustále průzračně čistá a vysoce kvalitní, aby byla vhodná ke koupání a byla prospěšná zdraví plavců. Takže, pokud si chcete Vašeho bazénového zařízení užívat po celou koupací sezónu a to po několik krásných let, tak využijte naší skvělé nabídky přípravků bazénové chemie.

bazén na dovolené

Už při prvním napouštění Vašeho bazénu byste měli za pomocí ph testeru zkontrolovat hodnoty tohoto velmi důležitého faktoru, který má vliv na další funkci chlorových přípravků. Ano, hodnoty PH vody, totiž velmi ovlivňují kvalitu vody. Pokud jsou v nízkých hodnotách, může se voda stát korozivní a může poškodit některé součásti Vašeho bazénového zařízení, pokud jsou ve vysokých hodnotách, může se Vaše bazénová voda proměnit v nevzhlednou zelenohnědou břečku nevhodnou ke koupání.

A právě proto je důležité provádět kontrolu bazénové vody od prvního napuštění, až po jeho vypuštění, po celou koupací sezónu a to alespoň jednou týdně za pomocí kvalitního CL a PH testeru, který Vám ukáže, jak hodnoty tohoto důležitého faktoru, tak také jestli je ve vodě dostatečný obsah chloru. V naší široké nabídce najdete tyto skvělé pomocníky jak v tabletové tak i v kapkové formě. Je jen na Vás, který druh si vyberete a který se Vám lépe používá, či se kterým jste více spokojeni.

mokrý sport

Oba druhy těchto pomocníků jsou vysoce kvalitní a spolehlivé a jsou dodávány i s barevnou škálou, díky které poznáte, v jakých hodnotách se tyto faktory nachází, abyste mohli přistoupit k jejich rychlé nápravě. Kromě velkého výběru kvalitních PH testerů, najdete v naší nabídce také přípravky pro zvýšení či snížení hodnot PH a také samozřejmě další chlorové i kyslíkové přípravky pro úpravu bazénové vody a spoustu pomocníků z řad bazénového příslušenství.