Provádějte pravidelnou kontrolu

Jistě dobře víte, že péče o bazén nekončí tím, že do něj prostě vlijete chlor. O bazénové zařízení je potřeba správně pečovat, aby Vám mohlo dobře sloužit. Je důležité především věnovat velkou péči bazénové vodě, která musí být neustále průzračně čistá a vysoce kvalitní, aby byla vhodná ke koupání a byla prospěšná zdraví plavců. Takže, pokud si chcete Vašeho bazénového zařízení užívat po celou koupací sezónu a to po několik krásných let, tak využijte naší skvělé nabídky přípravků bazénové chemie.

bazén na dovolené

Už při prvním napouštění Vašeho bazénu byste měli za pomocí ph tester u zkontrolovat hodnoty tohoto velmi důležitého faktoru, který má vliv na další funkci chlorových přípravků. Ano, hodnoty PH vody, totiž velmi ovlivňují kvalitu vody. Pokud jsou v nízkých hodnotách, může se voda stát korozivní a může poškodit některé součásti Vašeho bazénového zařízení, pokud jsou ve vysokých hodnotách, může se Vaše bazénová voda proměnit v nevzhlednou zelenohnědou břečku nevhodnou ke koupání.

A právě proto je důležité provádět kontrolu bazénové vody od prvního napuštění, až po jeho vypuštění, po celou koupací sezónu a to alespoň jednou týdně za pomocí kvalitního CL a PH testeru, který Vám ukáže, jak hodnoty tohoto důležitého faktoru, tak také jestli je ve vodě dostatečný obsah chloru. V naší široké nabídce najdete tyto skvělé pomocníky jak v tabletové tak i v kapkové formě. Je jen na Vás, který druh si vyberete a který se Vám lépe používá, či se kterým jste více spokojeni.

mokrý sport

Oba druhy těchto pomocníků jsou vysoce kvalitní a spolehlivé a jsou dodávány i s barevnou škálou, díky které poznáte, v jakých hodnotách se tyto faktory nachází, abyste mohli přistoupit k jejich rychlé nápravě. Kromě velkého výběru kvalitních PH testerů, najdete v naší nabídce také přípravky pro zvýšení či snížení hodnot PH a také samozřejmě další chlorové i kyslíkové přípravky pro úpravu bazénové vody a spoustu pomocníků z řad bazénového příslušenství.