Poskytněte vašim brýlím ochranu v pouzdře.

Vybíráte nové sluneční brýle? Budete je opravdu potřebovat, slunce už začíná ukazovat svoji sílu a zrak si musíme chránit. Je dobré mít slunečních brýlí klidně i více, protože nejsou pouze praktickým pomocníkem, ale zároveň i módním doplňkem. Každé mohou sloužit k jinému stylu oblečení a k jiným příležitostem. Pro své sluneční brýle si nezapomeňte pořídit pouzdro, ve kterém budou dobře chráněné. Věřte, že když doma brýle pouze odložíte na poličku, párkrát je posunete sem a tam, budou trpět brýlová skla. Brýle je potřeba přechovávat v bezpečném pouzdře, které je uchrání nejen před prachem, ale hlavně před opotřebovávání ošoupáním, ať už přímo brýlových skel, nebo obrouček. Navíc, pokud brýle spadnou na zem v pouzdře, zůstanou uchráněné.

pouzdro

Na cesty je pouzdro na brýle Luxbryle naprostou nezbytností. Na stránkách lux obchodu mají pestrou nabídku pouzder, od pevných po měkká, která se hodí spíše na domácí přechovávání, na cesty si můžeme vybrat reprezentativní pouzdra sametová v různých barvách, nebo velice zajímavá a netradiční pouzdra skládací. Na pánské brýle se hodí elegantní pouzdra v černých barvách. Lákavá je nabídka brýlových pořadačů, kam uložíte až čtvery nebo patery svoje brýle najednou. Tento elegantní pořadač je zárukou, že všechny vaše brýle absolvují cestu bez úhony a navíc je budete mít na dovolené všechny pohromadě na jednom místě.

pouzdro

Můžete začít vybírat, některá uvítá jemné pastelové tóny barev u sametových pouzder, jiná z vás může dát přednost skládacímu hladkému pouzdru. Pouzdro jako pořadač na čtvery brýle se nabízí v barvě černé, hnědé, nebo béžové, stejně jako pořadač na brýle patery. Ten má navíc velice zajímavý tvar. Určitě si každý vybere pouzdro, přesně podle svých představ a dopřeje svým brýlím dokonalou ochranu jak doma, tak v kabelce, v přihrádce auta, nebo v cestovním zavazadle.