Moderní lustr musíte mít

Pokud vlastníme byt nebo dům, víme jak moc rádi si ho vybavujeme, protože to chceme mít doma krásné. Dělá nám radost každá maličkost, kterou si tam uděláme, zakoupíme nebo vytvoříme. Jestli už vše máme zařízeno, pak už hledáme detaily, které bychom vylepšili nebo změnili. Většinou se jedná o takové místnosti, ve kterým trávíme nejvíce času. A tam právě vidíme věci, které potřebují vyměnit nebo je chceme jen tak obměnit. Co takhle osvětlení v kuchyni? Na to nemůžeme zapomenout.

MODERNÍ LUSTR DO KUCHYNĚ

Osvětlení v kuchyni potřebujeme, ať se nám to líbí nebo ne. Většinou to řešíme klasickými lustry, popřípadě těmi, které jsou nejlevnější, popřípadě těmi, co jsou zrovna k dispozici. Spousta z nás, si ale potrpí na něčem modernějším a stylovějším. Moderní lustry jsou totiž nejen zajímavější, ale především mají luxusní design. Jsou především zajímavé tím, jak jsou tvarované a nepravidelné. Milujeme nevšednost a modernu.

lustr do kuchyně

JAKÝ LUSTR SI VYBERETE?

Podívejte se na moderní lustr do kuchyně https://light4home.cz/index.php?route=product/category&path=13_26, určitě najdete takový, který Vás uchvátí.

Z čeho můžeme vybírat?

Moderní lustry vynikají svým vzhledem, o tom není pochyb. Tak se pojďme podívat, na základní parametry, kterými se budeme řídit. Předem bychom měli mít promyšleno, jak bude usazen a zda se nám do naší kuchyně bude hodit.

Který lustr to vyhraje u Vás?

° LUSTR PŘISAZENÝ KE STROPU

° ZÁVĚSNÉ SVÍTIDLO NA LANKU

° BODOVÉ SVÍTIDLO

° LUSTR NA TYČI

° DESIGNOVÉ STROPNÍ BODOVÉ SVÍTIDLO NA TYČI

° MODERNÍ LUSTR S VÍCE STÍNÍTKY

° ZÁVĚSNÝ LUSTR NA ŘETĚZU

° DESIGNOVÉ, VÍCEBAREVNÉ LUSTRY

° NASTAVITELNÉ ZÁVĚSNÉ LUSTRY

lustry do kuchyně

Materiálové složení lustru

° DŘEVO

° DŘEVO, KOV

° DŘEVO, KOV KERAMIKA

° KOV

° KOV, DŘEVO

° KOV, KERAMIKA

Výběr z barev

° BÍLÁ

° GRAFIT

° BORDÓ

° HNĚDÁ

Tvar lampy

° KULATÝ

° OBDÉLNÍKOVÝ

° ČTVERCOVÝ

° TROJÚHELNÍKOVÝ

Způsob montáže

° Přisazené ke stropu

° Stropní

° Závěsná

Myslím, že je opravdu z čeho vybírat. V nabídce je mnoho zajímavých lustrů, které stojí za povšimnutí. Jsou moderní, luxusní a na pohled nepopsatelné. Pokud si nevíte stále rady, jaký lustr je pro Vás ten správný, nechte si poradit odborníky.