Jakmile jsme dva, potřebujeme více místa

Všichni to známe, dokud člověk žije sám, tak se spokojí s málem a vůbec mu nevadí, že bydlí v garsoniéře, neboť u něj doma není nikdo jiný, o koho by v tak malém prostoru mohl zakopávat, takže má člověk vlastně pocit, že by klidně mohl žít ve stanu, neboť není nijak omezen prostorem a žije si spokojeně. Ovšem stačí drobná změna a pocítíme, že už nám stávající bydlení nevyhovuje. Stačí si kupříkladu najít partnera a hned nás začne tlačit bota.

pojištění

Prostě každý z nás potřebuje mít každý den chvilku pro sebe, potřebuje mít tak zvaně svůj malý kout, kam se může schovat, když nemá dobrou náladu a chce být sám. A něco takového se v takovém jednopokojovém bytě velice těžko realizuje, tedy pokud si v něm nechcete postavit paraván.

Ale teď vážně, v takovém případě je nejlepší začít hledat co nejdříve lepší řešení, jinak se nám může stát i to, že si se svým partnerem začneme vadit a zase budeme sami, což má sice své jisté výhody, nicméně co se týče dlouhodobé životní spokojenosti, tak je lepší mít někoho, s kým můžeme svůj život sdílet, než mít prázdný byt.

hypotéka

Jenže jak na to, když zrovna neoplýváme penězi? Nevadí, i tak to jde snadno. Pro takové situace je tu totiž jako dělaná americká hypotéka nebankovní, která je ušita právě na míru podobným situacím, kdy se lidé potřebují rychle stěhovat a žádný bankovní dům jim nechce vyjít vstříc, ať již kvůli jejich bývalému záznamu v rejstříku dlužníků anebo kvůli jejich aktuální finanční situaci.

Pokud však vlastníte alespoň malou nemovitost jako je třeba zmíněná garsoniéra, pak se rozhodně nemáte čeho bát. Stačí pořídit pár jejích fotografií, vyplnit online formulář na webových stránkách společnosti, a již zítra můžete mít peníze v kapse.