Igelitové sáčky se zipem oceníte i na dovolené

Chystáte se k pobytu v kempu například v obytném karavanu, anebo připravujete vodáckou výpravu? Pak budete s velkou pravděpodobností pomýšlet i na to, jak zabalit věci a co si vlastně s sebou vzít. Jedním z kritérií tohoto výběru pak bude i hmotnost cestovních zavazadel. Zejména tam, kde tašky či batohy často přenášíme, a kde se doslova počítá každý dekagram.

kempování pod stanem

Budete-li balit věci do různých papírových, plastových, kovových či skleněných krabic, krabiček a dóz, počítejte s tím, že také něco váží, a že nejsou zrovna ideálně skladné. Může se pak stát, že budete s sebou tahat zbytečná kila navíc, a stejně vás neuspokojí tak, jak si přejete. Chtělo https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pet-ustavnich-soudcu-chtelo-eet-zrusit-uplne-i-stanovisko-ostatnich-je-zdvizenym-prstem-rika-odbornik-40891 by to zkrátka něco jiného, něco šikovného, lehkého a zároveň spolehlivého, těsného, a co nezabere v zavazadlech moc místa. Což takhle zkusit to s igelitovými sáčky se zipem?

obytný karavan

Jsou lehoučké – i větší formát sáčku nebude vážit víc, než kterýkoli jiný obal, do něhož se vejde stejný objem věcí. Sáčky se zipem jsou ideální zejména pro pěší turistiku, vložíte do nich úplně vše, co potřebujete, včetně svačiny a hygienických pomůcek. Batoh na zádech se vám odlehčí a nebudete zbytečně strádat kvůli nesnesitelné váze batohu.

Jsou dokonale neprodyšné – jakmile uzavřete zip, dovnitř se zvenčí nedostane ani tekutina, ani žádný prach, ani plyn, tedy např. zápach. Bez problémů tak můžete mít v zavazadle v sáčku trvanlivé potraviny, mobilní telefon, toaletní papír, a pokud vám do batohu zaprší anebo se do něj nějak jinak dostane voda, těmto věcem to vůbec neublíží.

Vidíte dovnitř – transparentní sáčky nemusíte popisovat, protože dobře vidíte, co se uvnitř nachází. Velký význam to má např. u trvanlivých potravin, které si vezete s sebou.

Jsou levné – cena sáčků o různých rozměrech je natolik nízká, že svými náklady předčí jakékoli skladovací nádoby. A můžete je navíc nakoupit s množstevní slevou.