Hudební videoklipy


A tak si lidé při práci pouštějí různé zdroje, z nichž muzika zní. Bohužel skoro všichni pořádně nahlas, aby okolí vědělo, co se jim líbí. Takže slyšíme všechny žánry a někdy bychom si je zazpívali také. Ovšem, když máme právě chuť na tu či onu písničku, nikde není. Kruci to je smůla. Co s tím?

YT v notebooku

V době fenoménu jménem internet to nemůže být žádný problém. Jen na You Tube je tolik písniček, že si jistě každý vybere. Jenže, co když jste na místě, kde není signál? Ale ani to přece není problém, tak si písničku stáhneme tam kde si signál je a uložíme si ji na svůj zdroj. Klidně a bez obav, pokud ji budeme používat jen a jen sami pro sebe, je to plně v pořádku.

To se to krásně píše, říkáte si, ale z YT stahovat hudbu ani filmy nejde. Ha ha ha, směji se. Jde to. A vůbec ne složitě.

Když si zde přečte sousloví youtube mp4 converter download, asi si významně poklepete na čelo a přestanete číst. To je ovšem chyba, protože právě tento „nástroj“ vám uložit hudbu z YT umožní. A já vám povím jak.

You Tube

Názvu samotného si vůbec nemusíte všímat. Je v něm jen vyjádřeno oč kráčí. You Tube je snad jasné, odsud se bude „sosat“ řečeno slovy dnešní mládeže. Mp4 je pak kontejner, do kterého si videoklip uložíte. Ano, celý, nejen hudbu. Pokud byste chtěli jen tu, tak volte formát mp3. Converter je to, co provede konverzi mezi patřičnými formáty a downloader je webová aplikace samotná. Je lepší nežli downloader stažený do počítač, protože ten vám může váš stroj pěkně zaneřádit nežádoucími věcičkami. Viry jsou jen to nejmenší zlo.

Nuže, pojďme ke stahování samotnému. Najděte si to, co chcete mít na svém disku. Pak klikněte na odkaz, který vidíte výše v tomto článku a už jste na kýženém downloaderu. Zde pak postupujte podle česky psaných pokynů a tím je to hotovo. Rychle, bez potíží, účelně, a hlavně to zvládne naprosto každý.