Elektrický paralyzér

Je dobré mít vždy něco u sebe, pokud se vracíte pozdě večer z práce, jste třeba žena a víte, že chodíte temnými uličkami. Je vždy pro dobro věci mít něco, alespoň nějakou obranu u sebe. Elektrický paralyzér je to nejlepší, co můžete udělat, protože je to něco, co schováte do kabelky a vytáhnete během vteřiny a dáte šok tomu, kdo Vás napadl a on bude v šoku a Vy získáte čas, který Vám třeba i zachrání život. Utečete nebo zavoláte pomoc, je to jedno.

blesk

Připojte se i Vy k celé řadě našich maximálně spokojených zákazníků, kteří udělali to správné rozhodnutí a vybrali si právě nás pro obchod v této záležitosti. Jen si to představte. Budete v nějaké takové podobné situaci a nebudete mít nic u sebe. Může se stát cokoliv. Může Vás někdo okrást nebo i nějak zranit nebo ublížit. Je důležité mít něco takového u sebe, speciálně, pokud žijete ve městech, které jsou plné zlých lidí a je zde zvýšená kriminalita.

Svítilna součástí paralyzéru
Je možné, nesamotný paralyzér nikdy nevyužijete. Naopak ho třeba nepoužijete celé roky a jednou to bude potřeba a zachrání Vám to život, peníze, majetek a opravdu všechno. Navíc součástí je i svítilna, takže si tím můžete svítit na cestu, pokud půjdete v temné uličce, nebo když dojdete domů a nebudete moci najít klíč, protože neuvidíte do kabelky.

násilí

V našem internetovém obchodě naleznete spousty variant, dokonce i speciálně varianty určené pro ženy, které budou jistě nadšené, až od Vás něco takového dostanou: bude se jim to líbit a navíc Vy budete v klidu, že pokud by se něco stalo, tak že se Vaše drahá polovička dokáže bránit. Ona bude taky klidnější, když to bude vědět. Rozhodně to nepodceňte a darujte to někomu, na kom Vám záleží jako dárek, který bude praktický, a dokážete tak dotyčnému, že Vám na něm opravdu záleží. Rozhodněte se co nejdříve.