Proti pocení vám pomůže botox

Znáte to. Celý den máte povinnosti, práce, vyřizování záležitost a potíte se. Při stresovém vypětí ještě více. S tím přicházejí nepříjemné pocity, když lidem podáváte ruku nebo vidíte jejich pohledy na vaše propocené podpaží. Mnoha v hlavách víří jediné slovo: nechutné! Zvýšená činnost potních žláz zvaná též jako hyperhidróza, potrápí nejednoho člověka, obzvlášť, pokud pracujete s lidmi. Viníkem je stres, špatná životospráva i deprese.
ženské břicho

Namísto antiperspirantu botox

Botulotoxin nebo prostě jen botox jistě znáte jako velmi efektivní "recept" na odstranění mimických vrásek. Věděli jste ale, že je perfektním pomocníkem i při odstranění pocení? Jde o velmi efektivní, rychlé a praktické řešení, jak se zbavit nepříjemných fleků od potu na oblečení. Účinkem aplikace botulotoxinu je blokování činnosti potních žláz, což má za následek výrazné snížení tvorby potu.
stříkačka u ampulek

Zbavte se pocení na 6-8 měsíců!

Odstranění pocení pomocí botulotoxinu je jednoduchý a bezpečný zákrok, který trvá jen 15–20 minut. Lékař vám na podpaží, dlaně, nebo jinou problematickou oblast nakreslí mřížku tvořenou malými čtverečky. Následně tenoučkou jehlou aplikuje do jednotlivých bodů mřížky malé množství botoxu a tím se zablokuje produkce potu. Pokud máte strach z bolesti, buďte bez obav. Před zákrokem vám lékař nanese na kůži znecitlivující krém, takže výkon je komfortní a bolest minimální. Ta tedy rozhodně nebude důvodem k pěstování letních mokrých "map" ve vašem podpaží. Ošetření se provádí ambulantně a hned po něm se můžete vrátit do běžného života. Plný účinek zákroku se projeví do 14 dní a přetrvává 6-8 měsíců. Botox se po uvedeném období vstřebá a následně je možné proceduru opakovat. Velkou výhodou odstranění pocení v podpaží je fakt, že při tomto zákroku se nevyskytují téměř žádné vedlejší účinky.
A na kolik tato procedura vyjde? Připravte si cca 8 – 12 000 Kč.