Nová brána neznamená jen větší bezpečí

Stavba nového plotu zahrnuje i realizaci vstupu na pozemek. Je zcela běžné, že brána není určená jenom pro chodce, ale také pro vjezd vozidel na váš pozemek. Právě proto není od věci zainvestovat do kvalitnější brány, a to třeba i s mechanickým pojezdem nebo automatickým otevíráním.

modrá vrata

Nejenom pro rodinné domy

Tak jako rodinné domy, i průmyslové objekty mohou vypadat skvěle, pokud budou brány Ostrava zvoleny správně. Je proto důležité zamyslet se, co by se k danému oplocení nejvíce hodilo a dle toho vybrat konkrétní produkt. Od věci není ani přímá spolupráce s výrobci, kteří vám mohou nabídnou řešení na míru přesně vašim požadavkům. V některých případech je to jediné možné řešení, což platí pro atypické rozměry plotu nebo náročnějších požadavků samotných zákazníků.
Pokud si chcete nechat vyrobit bránu odpovídající vašim požadavkům, můžete vybírat hned z několika zpracování, z nichž nejčastější bývají:

–        Posuvové
Mají pojezdová kolečka, která pojíždí po profilu. Tento profil je umístěný v zemi, automobilem se přes něj přejíždí a v zimě se musí čistit
–        Křídlové
V provedení jedno nebo dvoukřídlé mohou sloužit jak v privátním, tak průmyslovém sektoru. Bývají automaticky ovládané a výrazně šetří místo oproti pojezdovému typu.
Ideální vstup neexistuje, neboť co požadavky, to poněkud jiné řešení. Právě proto je důležitá úzká spolupráce se specialisty, kteří v této oblasti nachází stále nové řešení a snaží se vyhovět i s požadavky, které přesahují možnosti současné doby.

žlutý dům, kovaná brána

Jestliže byste ocenili individuální přístup specialistů a možnost nechat si zrealizovat i velmi složité řešení, určitě kontaktujte odborníky, kteří splní vaše očekávání na maximum, a to jak ve smyslu celkového technického řešení, tak ve smyslu finanční náročnosti a dalších aspektů.